Nieuwsbrief
Meld u nu aan voor de gratis Betuwe Express nieuwsbrief en blijf op de hoogte van alle aanbiedingen en actualiteiten.

E-mail adres:
Afmelden
Gaat u samen met ons de uitdaging aan? Om onze groei in goede banen te leiden zijn wij op zoek naar nieuwe collega's. Klik hier om de vacatures te bekijken!



Volg ons!
Meer informatie

        Offerte aanvragen

Reiscode

205

Meer informatie


cosmetica
Diamanten en bonbons

Nu het bijzondere vak van de diamantbewerker stilaan in België verdwijnt, is het meer dan ooit de taak van het Diamantmuseum, het oudste van de wereld, om de traditie van de diamantbewerking in ere te houden. Ooit werkten er meer dan 4000 inwoners in één van de 80 ateliers die de gemeente toen rijk was. Nu zijn er nog enkelen die dit harde, maar schitterende én meest begeerde mineraal bewerken. Door de vele schenkingen in de loop der jaren heeft het museum een prachtige collectie authentieke werktuigen verzameld, elk met een eigen verhaal. Uniek in de wereld! Niet alleen diamanten vind je in België, maar ook heerlijke Belgische bonbons.

Programma

Nadat wij u hebben opgehaald, rijden we naar het koffieadres. Hier beginnen we met koffie en gebak. Vervolgens steken we de Grens over naar Grobbendonk. Hier gaat u onder leiding van een gids het Diamantmuseum bezoeken. Ook krijgt u een demonstratie te zien. Daarna rijden we naar Westerlo, waar u in restaurant Torenhof een goed verzorgde koffietafel krijgt aangeboden. Dan rijden we naar het Hechtel, waar we de ambachtelijke bonbonmakerij ‘Anmandis’ bezoeken. U krijgt deskundige uitleg over bonbons en chocolade versieringsstukken. Verdere uitleg over het bedrijf zal u gebracht worden door Antoin, beter bekend als ‘den dikke bakker’. De lachspieren zullen zeker inspanningen leveren. Voordat we vertrekken, krijgt u eerst nog koffie met gebak aangeboden. Daarna rijden we naar het dineradres, waar we de dag afsluiten met een diner.

Inclusief

  • Koffie met gebak
  • Rondleiding / demonstratie Diamantenmuseum
  • Koffietafel
  • Excursie / rondleiding Bonbonmakerij
  • Koffie met gebak
  • Diner
  • Vervoer per luxe touringcar

Meer informatie

  • Vertrektijd: 08.00 uur - Thuiskomst: ca. 21.00 uur

Groepsprijzen

€ 74,60
30 - 34 personen
€ 70,15
35 - 39 personen
€ 66,80
40 - 44 personen
€ 64,25
45 - 50 personen
€ 63,75
51 - 54 personen
€ 63,25
55 - 62 personen
€ 62,75
63 - 68 personen