Nieuwsbrief
Meld u nu aan voor de gratis Betuwe Express nieuwsbrief en blijf op de hoogte van alle aanbiedingen en actualiteiten.

E-mail adres:
Afmelden
Gaat u samen met ons de uitdaging aan? Om onze groei in goede banen te leiden zijn wij op zoek naar nieuwe collega's. Klik hier om de vacatures te bekijken!



Volg ons!
Meer informatie

        Offerte aanvragen

Reiscode

126

Meer informatie




Van gaper tot slotheer

Nadat we vertrokken zijn, zullen we onderweg een stop maken voor koffie met gebak. Na de koffie vervolgen we onze reis naar Maarssen.

Als we bij het Nederlands Drogisterij Museum aankomen, worden we verwelkomd door de gids. U krijgt alles te horen over dit unieke museum met zijn enkele duizenden artikelen uit de rijke historie van de Nederlandse drogisterijbranche. Zo zijn er bijvoorbeeld meer dan 150 gapers, vanouds het symbool van de drogisterijen. Maar ook zijn er twee compleet ingerichte winkels, één uit 1901 en de ander uit 1934. De vele producten en gebruiksvoorwerpen geven een goed beeld van het nabije en verre verleden. In de jaren zestig en zeventig werd er fl ink gemoderniseerd. Denk aan Etos, DA en Kruidvat. Maar de ouderwetse drogist met de witte jas vindt u nog in dit boeiende museum. Voor de koffietafel rijden we naar Restaurant het Wapen van Haarzuylen in Haarzuilens.

Nadat de lunch ons goed gesmaakt heeft, rijden we naar Oud Zuilen. Hier ontvangt de slotvoogd u bij de oude toegangspoort van het statige Slot Zuylen. De geschiedenis gaat terug tot de 13de eeuw. In de jaren rond 1420 werd het slot bewoond door Jacoba van Beieren. U ziet onder andere de schitterende Gobelinzaal, de eetkamer, de bibliotheek, de ruime keuken, de Blauwe kamer, de Zuylenkamer en nog veel meer. Na afl oop kunt u eventueel in de prachtige theeschenkerij wat gebruiken (voor eigen rekening). Vervolgens vertrekken we weer en rijden richting het dineradres, waar we een diner geserveerd krijgen.

Inclusief

  • Koffie met gebak
  • Entree en gids Drogisterij Museum
  • Koffietafel
  • Entree en gids Slot Zuylen
  • Diner
  • Vervoer per luxe touringcar

Meer informatie

  • Vertrektijd: 08.30 uur - Thuiskomst: ca. 20.00 uur
  • Niet geschikt voor rolstoelen

Groepsprijzen

€ 68,95
30 - 34 personen
€ 64,85
35 - 39 personen
€ 61,75
40 - 44 personen
€ 59,40
45 - 50 personen
€ 58,90
51 - 54 personen
€ 58,40
55 - 62 personen
€ 57,90
63 - 68 personen