Nieuwsbrief
Meld u nu aan voor de gratis Betuwe Express nieuwsbrief en blijf op de hoogte van alle aanbiedingen en actualiteiten.

E-mail adres:
Afmelden
Gaat u samen met ons de uitdaging aan? Om onze groei in goede banen te leiden zijn wij op zoek naar nieuwe collega's. Klik hier om de vacatures te bekijken!

Meer informatie
Nieuw!!
Sfeervolle winterreis naar Tirol (8 dagen)

De indrukwekkende bergwereld van Tirol vormt een schitterend decor voor een sfeervolle winterreis. U verblijft in Hotel Plankenhof **** in het plaatsje Pill. Door de centrale ligging kunnen diverse ski- wandel- en langlaufgebieden worden bezocht. Laat u verrassen door de veelzijdigheid van deze regio en geniet van een heerlijke sneeuwvakantie!

Programma

1e dag: via de snelste route rijden we naar Pill. Na de kamerindeling staat er een heerlijk diner voor u klaar.

2e t/m 7e dag: volop genieten van de winter in Tirol! Voor de langlaufers en wandelaars verzorgt de chauffeur/reisleider elke dag een leuk programma. Afhankelijk van de sneeuwsituatie worden de loipen in de omgeving bezocht. De skiërs kunnen uiteraard ook mee. Zo kunt u iedere dag in een ander gebied skiën. Het hotel organiseert 's avonds activiteiten (op vaste dagen en weersafhankelijk!). Deze zijn bij de prijs inbegrepen. Deze activiteiten worden voor alle gasten van het hotel aangeboden, er kunnen dus ook andere gasten aansluiten. Er rijdt dagelijks een gratis bus naar Schwaz en een gratis skibus naar Fügen. De skibushalte is direct voor het hotel.

8e dag: na het ontbijt nemen we afscheid van hotel Plankenhof. Aan het begin van de avond bent u terug in uw opstapplaats.

Inclusief

- 7 hotelovernachtingen o.b.v halfpension
- vervoer per Comfort Class touringcar
- welkomstdrankje in het hotel
- 1 avond met "Ripperlessen" in de Michlkeller (maandagavond)
- rondleiding door het Schnapsmuseum (bij hotel zelf) met proeverij
- fakkelwandeling naar Pillertal (90 minuten)
- 1 x thema avond met Italiaanse specialiteiten
- 1 x wandeling met begeleider (ca. 4 à 5 uur)
- gratis gebruik sauna en solarium
- gratis vervoer naar de langlaufloipen en het skigebied
- gratis extra beenruimte: u reist per luxe Comfort Class touringcar
- gratis parkeergelegenheid in Herveld
- sneeuwgarantie: de touringcar brengt u naar de sneeuw


Exclusief

- overige verzorging
- langlauf- of skimaterialen
- entreegelden loipen of skipas
- facultatieve excursies en entreegelden
- calamiteitenfonds
- Reserveringskosten à 15,00 euro per boeking


Meer informatie

- Toeslag 1-persoonskamer 91,00 euro


Vertrek data

€476,00
25-02-2012

Opstapschema

ApeldoornNS station voorzijde, touringcarhalte
ArnhemRijnhal
Den BoschStation Oost
DoetinchemNS station, busplein
EindhovenProf. Dorgelolaan t.o. Technische Universiteit
HerveldKantoor Betuwe Express, Hoofdstraat 157
NijmegenParkeerplaats IJsbaan Triavium, van Rosenburgweg 2
UtrechtTransferium A12, afslag Nieuwegein
VenloNS voorzijde, Stationsplein

De exacte vertrektijden worden tijdig voor vertrek aan u medegedeeld.

Mocht het voorkomen dat een bepaalde opstapplaats niet kan worden aangedaan, dan kiezen wij een andere opstapplaats. De kosten die hierdoor ontstaan, worden door Betuwe Express vergoed o.b.v. de tarieven voor het openbaar vervoer, 2e klas. Bij boeking binnen 3 weken voor vertrek zijn er slechts beperkte opstapmogelijkheden. De mogelijkheid bestaat, dat uw opstapplaats niet op tijd per openbaar vervoer bereikt kan worden. Houdt u hier s.v.p. rekening mee.

Gratis parkeren
U kunt uw auto voor de duur van uw vakantie gratis parkeren op het parkeerterrein van ons hoofdkantoor Betuwe Express in Herveld. Daar stopt de touringcar naast uw auto. Makkelijker kan het niet!